O nás

Soukromá letadla jsou něco, co je pro velkou většinu lidí symbolem bohatství a luxusu. Většina z nás nemá za celý život příležitost si takovýto luxus dopřát a vyzkoušet si co i na jeden den jaké to je, letět svým vlastním letadlem, se svým vlastním personálem.

My se snažíme lidem tento zážitek přiblížit. Jedním z důvodů je to, že otevírání obzorů v každé oblasti je určitě dobré a může nás posouvat jenom vpřed. Hlavním důvodem je však určitě touha motivovat lidi k tomu, aby se snažili sami něco dosáhnout a případně si někdy v budoucnosti takový luxus v podobě vlastního letadla nebo třeba i letadla pronajatého na soukromé účely mohli dovolit.

V našich končinách pořád přetrvává skepse, že obyčejným lidem se nikdy nemůže podařit dostat se na takovou úroveň, aby si mohli kromě jiného dovolit i toto potěšení. Není to však samozřejmě pravda. Je nutno říct, že velké množství bohatých lidí své majetky, pohybující se v astronomických částkách, zdědilo, no existuje ještě více těch, kteří začínali jako obyčejní běžní lidé a své podnikání startovali víceméně z ničeho. Dnes se však mohou pochlubit tím, že vlastní velké bohatství a třeba i soukromé letadlo. Je jasné, že v jejich případě není možné mluvit o nějakém štěstí nebo náhodě, ale jde o to, že se jim svou pílí, snahou a šikovností podařilo zbořit tyto mýty a dosáhnout úspěchu. Měli by sloužit jako příklad pro ty, kteří třeba mají zajímavý podnikatelský nápad, ale stále váhají s jeho realizací, protože si neumějí představit, že by vůbec mohli uspět. Pokud lidi uvidí, že to dokázal „jeden z nich“, mohlo by je to motivovat k tomu, aby se sami rozhoupali a pokusili se své mnohokrát dobré nápady přetavit do reality. Samozřejmě že ne každému se uspět podaří, pokud si ale věříme a myslíme optimisticky, naše šance se určitě výrazně zvyšují.